Nasza posługa

Często odwiedzamy Dom Opieki Społecznej „Niezapominajka”. Co niedzielę uczestniczymy razem z mieszkańcami domu w Mszy Świętej.  

 Skorzystaj z naszej posługi Modlitwą Wstawienniczą,  a skosztujesz jak Dobry jest Pan i łaskawy. Zawsze na godzinę przed naszym środowym spotkaniem można skorzystać z tej poslugi. 

Modlitwa wstawiennicza jest modlitwą nad konkretną osobą, jest gorącą prośbą, jest wołaniem i wstawianiem się do Boga, by On jako Dobry Ojciec, kochający i wszechmocny, ogarnął całe życie omadlanej osoby Swoją potężną Miłością i Miłosierdziem. Jest to modlitwa o uzdrowienie zranień i wspomnień od momentu poczęcia przez całe życie człowieka aż do dnia dzisiejszego. Warunkiem jest – zawierzenie się Jego Wszechmocnej Miłości, szczere otwarcie serca, szczera chęć poprawy życia – resztę Bóg sam uczyni. 

Bóg, który nie jest ograniczony czasem, ani przestrzenią, zaproszony do serca ludzkiego – przenika wszystkie bolesne wspomnienia i doświadczenia życiowe swego umiłowanego Dziecka, uzdrawia wszystkie rany serca spowodowane brakiem miłości, nienawiścią, wszelką nędzą ludzką i chorobami, przecina wszelkie więzi zła, przekleństw i złorzeczenia ciągnące się przez długie lata. Uzdalnia serce do przebaczenia sobie i swoim winowajcom. Człowiek otrzymuje NOWE ŻYCIE jako DAR OD BOGA, stare obciążenia już nie przeszkadzają, aby otworzyć się na Bożą Miłość i na Jego prowadzenie.